Міжкімнатні двері

Двері Прихованого Монтажу

Пропонуємо двері прихованого монтажу на алюмінієвій коробці. Дверне полотно складається з масивного дерев'яного каркаса по периметру, стільникового ячейкового наповнення, посиленого додатковими дерев'яними ребрами жорсткості. Товщина полотна 40 мм. Коробка укомплектована дерев'яним брусом для жорсткості конструкції і гумовим ущільнювачем для м'якого і безшумного закривання. Встановлюються дані двері без лиштви, відстань між стіною і алюмінієвої коробкою після монтажу штукатуриться, фарбується або обклеюється шпалерами. Асортимент потайних дверей налічує кілька варіантів обробки дверного полотна: ґрунтовані приховані двері під фарбування, під шпалери, пофарбовані емаллю, а також приховані двері з дзеркалом. Розмір полотна дозволяє виготовити приховані двері під стелю висотою до 2300 мм. Максимальна висота полотен ґрунтованих 3000 мм, полотен зі склом або дзеркалом 2200 мм. Полотна додатково можна замовити з алюмінієвої кромкою з двох або з чотирьох сторін. Двері з дзеркалом і склом Лакобель вже укомплектовані алюмінієвими крайками з чотирьох сторін. Всі види дверей прихованого монтажу комплектуються надійною італійською фурнітурою (магнітний замок AGB и приховані петлі OTLAV), якісно встановленою на виробництві.

Що входить у вартість

• алюмінієва коробка прихованого монтажу, посилена дерев'яним брусом
• ущільнювач на коробці для щільного і безшумного закривання дверей
• полотно під фарбування або поклейку шпалер товщиною 40 мм
• 2 приховані петлі OTLAV (Італія)
• магнітний замок AGB POLARIS (Італія) з відповідною планкою
• петлі і замок врізані в коробку і полотно

Дверний блок поставляється повністю зібраним і готовим для монтажу

Стандартні розміри полотен 60, 70, 80, 90 см по ширині і 2 м по висоті, відповідно отвори для таких розмірів повинні бути 68, 78, 88, 98 - для одинарних орних дверей і 130, 150, 170, 190 см - для двостулкових дверей з полотнами однакової ширини. По висоті отвір повинен бути 207 см якщо без порога, але якщо з порогом, то додається товщина порога. Це базові рекомендації, в будь-якій випадку ОБОВ'ЯЗКОВО проконсультуйтеся з майстром, особливо якщо ремонт ще в такій стадії, коли коригування прорізів можлива.

Установка дверей

При замовленні установки наші майстри виготовляють пороги з натурального дерева твердих порід деревини (бук, дуб), тонованого в наближений колір до кольору самих дверей, вартість таких порогів 400-600 грн. (Залежить від конфігурації і ширини порогу). Переваги такого порогу - стійкість до стирання в процесі експлуатації і здатність до реставрації в разі істотного механічного пошкодження. Майстри при монтажі встановлюють дверні ручки, замки або засувки, фіксатори для санвузлів, циліндри, накладки під циліндр, петлі, стопери, шпінгалети для двостулкових дверей і т.д.

Повернутись на Головну

Контакти